Już wkrótce nowe książki

Szanowni Państwo,
Drodzy Czytelnicy i Bibliotekarze

Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia kolejnego etapu realizacji projektu "Niewidomi czytają słuchając", w ramach którego nagrywamy książki dla osób niewidomych i słabowidzących.

Co pół roku do Państwa rąk przekazujemy ponad 100 nagranych przez Stowarzyszenie "Larix" audiobooków. I tym razem miło nam jest poinformować, że już pod koniec marca do dotychczasowego zbioru książek dołączonych zostanie 130 nowych pozycji, które do tej pory nie były dostępne w wersji audio.

O dokładnym terminie udostępnienia książek będziemy Państwa informować w połowie marca 2020. Informacja zostanie umieszczona na stronie internetowej oraz tradycyjnie, wysłana pocztą elektroniczną.